FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Chiffonjé 4003598
nr 400 3598
Chiffonjé
Lenght: ()
1800-tal, längd: 100, djup: 49, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 950
Monday Mars 13 2006
at 16:00:00
200 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr